Dagad a botrány a betiltott magazin miatt: feljelentették a minisztert
Büntetőfeljelentést tett a szövetségi belügyminiszter és több hivatalnok ellen a kedden betiltott, jobboldali Compact magazin főszerkesztője Németországban, mert állítása szerint a sajtószabadság eltiprásán túl a kormány hivatali titkot sértett azzal, hogy ráuszította a médiát a rajtaütésszerű akcióra.



