BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

italgyártás

07.
06.
10:09

Kötelező visszaváltás: itt vannak az első számok az új rendszerről

A fél éves átmeneti időszak lejártával július 1-jén éles rajtot vett a kötelező visszaváltási rendszer. A MOHU elsőként az Economxszal osztotta meg az átállás és az első napok tapasztalatait. Lássuk a részleteket, ami az 50 forintos visszaváltási díj mögött van! Ettől a héttől az italgyártók már csak abban a csomagolásban hozhatják forgalomba termékeiket, amelyeket regisztráltak a MOHU-nál.

Szerző(k):
Gyöngyösi Balázs