Csökkennek-e a mobilárak? - itt a \"válasz\"
Nem tart a Digi megjelenésétől a mobilpiacon a Magyar Telekom vezére, szerinte az új versenytárs belépésével egyidejűleg bővülni fog a piac is, ezért nem fognak ügyfeleket veszíteni. A cégvezető nem kötelezte el magát a mobilárak csökkentése mellett.




