BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

import

08.
24.
12:30

Tényleg beleálltak a britek: már nem vesznek orosz olajat

Az Oroszország elleni európai szankciók egyik sarkalatos pontja az orosz energiahordozók kérdése. London az ukrajnai orosz háború kezdetén eldöntötte, hogy - bár a legfontosabb olaj és földgázforrásuk az orosz - leválik az oroszországi importról. Az utübbi hónapokban fokozatodan zárták el a csapot, és júniusban már egyáltalán nem érkezett a szigetországba orosz olaj. Érkezett máshonnan.

Szerző(k):
Szabó István M.