Díjcsökkentést tervez a kormány - az autósok járhatnak jól
A díjeltörlő program folytatódik, a Miniszterelnökség már elkezdte az újabb költségcsökkentés lehetőségének vizsgálatát - mondta Kovács Zoltán államtitkár a Magyar Időknek.
Díjcsökkentést tervez a kormány - az autósok járhatnak jól
A díjeltörlő program folytatódik, a Miniszterelnökség már elkezdte az újabb költségcsökkentés lehetőségének vizsgálatát - mondta Kovács Zoltán államtitkár a Magyar Időknek.
Meghátrált a NAV - visszajárnak a jogtalanul levont illetékek
A NAV elfogadta az ombudsman jogértelmezést, miszerint a bejegyzett élettársakat ugyanazon jogok megilletik, mint a házastársakat. Az eddig jogtalanul befizetett illetékek visszajárnak - írja a NAV.
A német modellt követnék Romániában
Németországi mintára a román kormány is környezetvédelmi matrica-rendszert vezetne be a nagyvárosokban, ezzel helyettesítve a gépjárművek után eddig fizetett, február elsejével eltörölt környezetszennyezési díjat - közölte a Profit.ro portál pénteken.
Számos díjat, illetéket szüntetett meg a kormány - itt a lista!
Több közigazgatási illeték és igazgatási szolgáltatási díj megszüntetéséről döntött kedden a parlament a kormány javaslatára.
Olcsóbb lesz az élet a spanyoloknál
A repülőtéri illeték csökkentéséről döntött pénteki ülésén a spanyol kormány, amely hatással lehet a jegyárakra is - közölte Ínigo de la Serna, fejlesztési miniszter a tanácskozást követően.