Kinek kell fizetnie a jelzáloghitelek utáni illetéket? - Ez lett a nagy kérdés Spanyolországban
Spanyolországban a bankok fogják fizetni a jelzáloghitel-illetéket az ügyfelek helyett a jövőben - jelentette be Pedro Sánchez spanyol kormányfő rendkívüli sajtótájékoztatóján Madridban az MTI szerint.


