Kormányszóvivő: a munkában hiszünk, nem a segélyben
A koronavírus ott lehet minden településen, ott van minden megyében, mindenki lehet fertőzött - mondta a kormányszóvivő szombaton, a Facebookon közzétett Kormányinfó Plusz tájékoztatón az MTI szerint.




