Orbán már hétfőre várja a 2 milliomodik oltást
A miniszterelnök szerint jó esély van arra, hogy hétfőn a koronavírus ellen beoltottak száma elérje a 2 milliót Magyarországon. Orbán Viktor egy a Facebook-oldalára feltöltött videóban az oltás felvételére biztatta a pedagógusokat.




