Már minden második magyar ezt az autót veszi
A dízel már a kutyának sem kell.
Már minden második magyar ezt az autót veszi
A dízel már a kutyának sem kell.
Komoly visszaesés: már a kínaiak is egyre kevesebb kocsit vesznek
Csökkent az új járművek eladása Kínában augusztusban. Éves összevetésben 5 százalékkal 2,45 millióra mérséklődött augusztusban a szektor forgalma.
Meggondolta magát a Volvo
A svéd autógyártó feladja a tervét, hogy 2030-ig csak elektromos autókat gyártson, inkább a hibrid járművekre állítaná át a profilját.
Bődületes eladásokról számolt be a Magyarországon is aktív autógyártó
A BYD eladásai 30 százalékkal nőttek augusztusban az előző év azonos időszakához képest.
Zuhanórepülés: a hibridek miatt nem omlott még össze az elektromosautó-piac
Egyre látványosabb az Európában gyártott, új elektromos gépkocsik értékesítésének visszaesése, júliusban éves bázison már 10,8 százalékos volt a csökkenés.