Megvannak a hétvégi hóvihar áldozatai
Még épp csak hozzákezdtek az agrárium szereplői a hétvégi időjárás okozta károk felméréséhez, országos összegzések pár nap múlva várhatók. A legnagyobb veszteségeket minden bizonnyal a dunántúli tejtermelők és -feldolgozók, valamint a többnapos áramszünettel sújtott észak-magyarországi, szabolcsi és hajdúsági állattartók voltak kénytelenek elkönyvelni.




