Fontos határidő közeleg: jelenteni kell a közműszabályozásról
Június végéig maradt idejük a gazdasági társaságoknak arra, hogy bejelentsék a közműszabályozási hivatalnál: a jogszabályoknak megfelelően energetikai szakreferenst bíztak meg. A felülvizsgálatot végző szakember alkalmazása a jelentős energiafelhasználással működő agrárüzemek esetén is kötelező. A cél, hogy a társaságok minél takarékosabban termeljenek - adta hírül a Magyar Idők.




