BUX 138884.24 0,91 %
OTP 44560 1,32 %
header

határ

08.
30.
14:53

Német sajtó: "Orbán koronakáoszba sodorta Magyarországot"

Komoly haragot váltott ki, hogy a magyar kormány pénteken bejelentette: szeptember 1-től lezárja határait a külföldi állampolgárok előtt a járvány második hulláma miatt. A német turistákat még most sem tájékoztatták, hogy nem térhetnek vissza, de a Magyar Turisztikai Ügynökség hirdetése jelenleg is fut az Instagramon ajánlva a magyarországi nyaralásokat - írja az Euronews.

Szerző(k):
Szabó Dániel
08.
28.
16:38

Lezárja a határokat a magyar kormány

Új szigorításokat vezet be a magyar kormány a koronavírus-járvány fokozottabb terjedése miatt - jelentették be a pénteki kormányinfón. Az iskolabezárásokkal egyelőre nem számolnak, a hitelmoratórium meghosszabbításáról még tárgyalnak. Sem Orbán Viktor kormányfő, sem Szijjártó Péter külügyminiszter nyaralásáról nem akart nyilatkozni Gulyás Gergely kancelláriaminiszter. A kormánytagok közül csak két ember volt jelen azon a kerti partin, ahonnan többen karanténba kerültek.

Szerző(k):
Szabó Dániel