Magyar pénzhamisítókat fogtak
A pénzhamisítás bűntette miatt indult ügyben Szlovákiában indult eljárás, amelyet a Legfőbb Ügyészség átvett, az így folytatott eljárásban a Tatabányai Járási Ügyészség nyújtott be vádiratot azzal a két magyar állampolgárságú férfival szemben, akik 100 darab hamis euróbankjegyet értékesítettek Szlovákiában - adta hírül a Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség.




