Koronavírus: 48 beteg elhunyt, 1730 az új fertőzött Magyarországon
Keddre virradóra 1730 új fertőzöttet azonosítottak, 48 beteg elhunyt. Egy héttel ezelőtt 1495 új fertőzöttről és 48 halálos áldozatról írt a központi honlap. Kórházban jelenleg 1896 covidost ápolnak, lélegeztetőgépre 55 beteg szorul. Egy nappal korábban 1887 főt ápoltak kórházban, 60 beteget kellett invazívan lélegeztetni. Az oltottak száma 120 fővel nőtt. Az egy nap alatt elvégzett tesztek 22,36 százaléka bizonyult pozitívnak.


