BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

halál

04.
15.
08:05

Meghaladta az egymillió főt a többlethalálozás az uniós tagállamokban a Covid-hullámokban

A koronavírus-járvány miatt az elmúlt két évben összesen több mint egymillió uniós állampolgárral több halt meg, mint a korábbi időszakokban - derül ki az Eurostat felméréséből. Az adatokból az is látható, hogy az eddigi négy hullámban mindig ugyanazokban a hónapokban érte el a csúcsot a többlethalálozás az EU-s országokban.

Szerző(k):
Ambrus-Nagy Boglárka