BUX 138810.67 0,86 %
OTP 44580 1,36 %
header

halál

05.
20.
15:21

Koronavírus: szinte mindenben rosszul teljesített Magyarország

Az uniós tagállamok koronavírus miatt bevezetett intézkedéseinek hatását vizsgálva megállapítható, hogy Magyarország a koronavírus-teszteket, a kórházban kezelt és elhunyt betegek számát, valamint a többlethalálozást tekintve is a legrosszabbul teljesítők között volt - írta Hajdu Tamás és Krekó Judit, az Eötvös Loránd Kutatási Hálózat Közgazdaság- és Regionális Tudományi Kutatóközpontjának munkatársa a Portfolio.hu-n megjelent véleménycikkében.

Szerző(k):
Ambrus-Nagy Boglárka