Montenegróban a lakosság több mint 30 százaléka kapta meg az első oltást
A nagykorú lakosság 30,5 százaléka kapta már meg a koronavírus elleni védőoltás első adagját Montenegróban - közölték az ország oltási kampányt népszerűsítő internetes oldalán.
Montenegróban a lakosság több mint 30 százaléka kapta meg az első oltást
A nagykorú lakosság 30,5 százaléka kapta már meg a koronavírus elleni védőoltás első adagját Montenegróban - közölték az ország oltási kampányt népszerűsítő internetes oldalán.
Szombaton tömeges oltóközpontok nyíltak meg Ukrajnában
Ukrajnában kis mértékben tovább lassult a koronavírus-járvány terjedése, szombatra kevesebb mint kétezer új beteget jegyeztek fel, és a halálos áldozatok száma is ismét száz alatti volt - írja az MTI.
300 új fertőzöttet regisztráltak, elhunyt 24 beteg
300 új koronavírus-fertőzöttet regisztráltak itthon szombatra virradóra, ezzel a járvány kezdete óta összesen 805 871 főre nőtt a számuk. Elhunyt 24 beteg, így az elhunytak száma 29 842 főre emelkedett - írja a koronavírus.gov.hu.
Koronavírus: újabb 269 beteg és 26 halott Magyarországon
Péntek reggelre 24 óra alatt 269 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és 26 beteg elhunyt - olvasható a friss adat koronavírus.gov.hu-n.
Koronavírus: egy nap alatt 30 ezerrel nőtt az összes áldozat száma
Közel félmillió új koronavírus-fertőzöttet találtak világszerte egy nap alatt.