Koronavírus: tíz beteg meghalt, 57-tel nőtt a fertőzöttek száma Magyarországon
Meghalt tíz, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 57 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte az MTI a koronavirus.gov.hu-ra hivatkozva. Eddig 5 351 972 embert oltottak be Magyarországon, közülük 4 240 264-en már a második adag vakcinát is megkapták.




