Rusvai: remélem, hogy az oltatlanok megússzák a következő öt hetet
Öt hét múlva tetőzhet a járvány, aki nem kapta meg az első oltást sem, az már késésben van - mondta Rusvai Miklós víruskutató az ATV híradójában. Rusvai őszintén reméli, hogy azok, akik eddig még az alapimmunizálást sem kapták meg, megússzak a következő öt hetet.



