BUX 138878.48 0,91 %
OTP 44560 1,32 %
header

gyorshajtás

07.
01.
18:58

Autósok, figyelem! Még több mindent látó kamerát vesz a rendőrség

Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) a közlekedési szabálytalanságok bizonyításához megfelelő minőségű képet készítő és sebességet is mérő berendezéseket vásárol, ezúttal negyven darabot - derül ki az európai uniós közbeszerzési értesítőből (TED). A rendőrség július 2-4-én folytatja a tavaly elindított Pofátlan(TAN)ítási kampányát, azaz ismét beveti a civil kinézetű kamerás autóit is az M7-esen, ezek elsősorban a leállósávot használó szabálytalankodókat szűrik majd ki.

Szerző(k):
Domokos Erika