Tovább áll az ingolstadt-i Audi-gyár, mint gondolták
Legalább szerdáig szünetel a termelés az Audi központi üzemében, a bajorországi Ingolstadtban a győri motorgyár dolgozóinak sztrájkja miatt - mondta a német autógyártó társaság szóvivője hétfőn az MTI-nek.



