BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
header

győr

02.
04.
11:35

Rabláncot kaptak az Audi-dolgozók - emiatt féltek sokan a felmondástól

Nem csak szórványosan, hanem tömegesen alkalmazta a győri Audi, hogy a termelésingadozások miatt felhalmozódó mínusz munkaórákra eső bért visszaszedte a távozó munkatársaktól - állította Napi.hu-nak a társaság egyik, 2017-ben felmondott dolgozója, aki már vissza is fizette a követelést. Elmondása szerint 300-500 ezer forint körüli összegek forogtak kockán, így az eljárás alkalmas volt arra, hogy számos dolgozót eltántorítson a cégtől való kilépéstől.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss