BUX 138952.46 0,96 %
OTP 44620 1,46 %
header

gyártás

06.
25.
15:06

Újraindul a termelés a győri Audi gyárában

A jövő héten (a 26. héten) az Audi Hungária Kft. járműgyára termelni fog - válaszolta lapunk megkeresésére az autóipari cég kommunikációs osztálya. A 25. héten a vállalat járműgyárának legtöbb egysége leállt a félvezetőket tartalmazó alkatrészek hiánya miatt - ezt pedig Malajzia teljes lezárása okozta, amelyet a növekvő koronavírus-fertőzések következtében rendeltek el.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss