Göd eddig egy fillért nem kapott a gödi Samsung helyi adójából
Az ellenzéki polgármester vezette Göd idén még nem kapott egy fillért se a gödi Samsung akkumulátorgyár által befizetett adóból, ami már nem a helyi önkormányzathoz, hanem a Pest megyei önkormányzathoz folyik be. A megye az adóbevételből fideszes vezetésű településeknek osztott pénzt.

