El lehet felejteni a gazdagok fesztiválját a Szigeten
A GDPR-szabályozás és a biztonság garantálása miatt a jelentős létszámú rendezvényekre szabott új jogszabályt szeretne a Sziget, különben óriási visszalépés lesz a beléptetésnél - mondta a Napi.hu-nak adott interjújában Kádár Tamás főszervező. Beszélt az árakról, a magyar vendégekről, a porról és a szemétről is, valamint arról, hogy csinálnának-e szuperkoncertet például a Metallicával az Arénában vagy a Hajógyári-szigeten.




