10.
17.
09:39
Drágább lett a gáz és az arany
A kontinens főbb tőzsdéi halvány pluszban startolnak reggel.
Szerző(k):
Economx
Drágább lett a gáz és az arany
A kontinens főbb tőzsdéi halvány pluszban startolnak reggel.
Hangulatingadozással indul az európai kereskedés
Az arany, az olaj és a gáz is drágább lett szerda reggelre.
Még nem tiszta, hogy merre indulnak ma a kontinens börzéi
A gáz, az arany és az olaj ára is csökkent.
Még nem tudja Európa, hogy merre van arccal
Az gáz és az olaj olcsóbb lett, az arany viszont drágább.
Drágult az olaj, az arany és a gáz is
Változó hangulatban kezdődött a kereskedés a kontinens börzéin.