Újabb pert indít a főváros a magyar állammal szemben
2014 óta változatlan áron kell vizet szolgáltatnia a fővárosnak a gazdasági szereplők és az állami szolgáltatók számára, és ezért cserébe semmilyen kompenzációt nem kap. A Fővárosi Vízműveknek 2023-ban mintegy 10 milliárd forintos vesztesége lesz.




