BUX 138364.64 0,54 %
OTP 44390 0,93 %
header

főiskola

08.
06.
19:08

Csak egyvalaki jelentkezett idén kémia-fizika szakos tanárnak – az egész országban

Hiába az idei rekord magas felvett diákszám, van olyan felsőoktatási intézmény az országban, ahol a természettudományos szakpárok egyikét sem indítják el a tanárképzésben. Nemes egyszerűséggel azért, mert ezekre az idén egyetlen felvételiző sem jelentkezett. Az ELTE-n is mindössze öten jelentkeztek kémiatanár szakra a mostani felvételi időszakban.

Szerző(k):
Hercsel Adél