Jó hírrel állt elő az IBM
Több mint öt év után először nőtt az IBM negyedéves bevétele a tavalyi utolsó három hónapban, elsősorban a felhőalapú szolgáltatások iránti keresletnövekedés hatására.
Jó hírrel állt elő az IBM
Több mint öt év után először nőtt az IBM negyedéves bevétele a tavalyi utolsó három hónapban, elsősorban a felhőalapú szolgáltatások iránti keresletnövekedés hatására.
A vártnál jobban hasít a magyar alapítású sikercég
A magyar gyökerű LogMeIn 269,3 millió amerikai dollár amerikai szabvány szerinti (GAAP) árbevétellel zárta a harmadik negyedévet, az utolsó negyedévben 273-274 millió, az év egészébem 987-988 millió dollár árbevételre számít - közölte az informatikai cég pénteken az MTI-vel.
Nagyot kaszált a Microsoft
A Microsoft jelentősen növelte nyereségét a második negyedévben, amihez lényegesen hozzájárult a felhőmegoldások üzletág sikere.
A felhő húzza a német szoftveróriást
Az SAP csütörötökön az elemzői várakozásokat meghaladó második negyedéves árbevételről számolt be gyorsjelentésében. A vállalat megemelte éves várakozásait és részvényvisszavásárlási programot jelentett be.
Új korszak jön az állami vállalatoknál
A versenyszféra számos cége után az MVM Csoport és a nemzeti közműszolgáltatási rendszer részeként működő Főgáz Zrt. is úgy döntött, hogy a felhőbe helyezik hr-folyamataikat - közölte az SAP Hungary Kft.