A jegybank ismét felfüggesztette a BTEL-t
Az MNB mától átmenetileg ismét felfüggesztette a BTEL tőzsdei részvényeinek és kötvényeinek kereskedését, mivel a kibocsátó újra megsértette a rendkívüli tájékoztatási kötelezettségre vonatkozó jogszabályi előírásokat. A moratórium az MNB által előírt rendkívüli tájékoztatás BTEL általi közzétételéig, de legfeljebb a 2015. január 13-i tőzsdezárásig marad érvényben.




