BUX 138452.16 0,6 %
OTP 44440 1,05 %
header

est_média

07.
12.
23:27

Döntött a BÉT a problémás cégekről - "karanténban" maradnak

A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) július 13-tól további hat hónapig fenntartja az Est Media Vagyonkezelő Nyrt.-vel és a SET Group Nyrt.-vel (korábban TR Investment Nyrt.) szemben alkalmazott elkülönítés szankciót, és a KEG Közép-európai Gázterminál Nyrt. esetében is elrendelte ezt - derül ki a BÉT vezérigazgatójának a tőzsde honlapján szerdán közzétett határozataiból.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss