Jobban bízik a lakosság az OTP-ben, mint az államban
Tovább fogyott a lakosság értékpapír-készlete áprilisban. Az állampapírok nem kellettek a kisbefektetőknek, inkább olcsó OTP-részvényt vett, akinek volt mersze és pénze. Nagyot kaszáltak a befektetésen.




