A népszavazás után mindenki a saját sikerét hirdeti
A kvótanépszavazás a részvételi arány miatt eredménytelen lett, a \"nem\" szavazatok kiugróan magas aránya ugyanakkor pozitív visszajelzés a kormány számára. Ennek megfelelően a vasárnap esti nyilatkozatok alapján mindeni a saját győzelmeként értelmezi az eredményt. Az első külföldi visszhangok többsége többnyire az eredménytelenséget \"veszi észre\".




