Az ország már túlépített, ezért megfontoltan fejlesztene Lázár János
Az a cél, hogy Magyarország 2030-ra legyen Európa legjobb helye - mondta Lázár János építési és beruházási miniszterjelölt parlamenti bizottsági meghallgatásán, szerinte Budapest nagyon jól fog járni azzal, ha a fővárosi fejlesztések felügyelete is hozzá kerül. Új állami beruházási kerettörvényt alkotna, még gyorsabbá tenné az építéseket, és azon fog dolgozni, hogy magyarok tervezzenek és magyarok építsenek mindent.




