BUX 138580.08 0,69 %
OTP 44440 1,05 %
header

építés

06.
05.
13:59

Újabb kínai űrhajósok csatlakoztak az épülő állomás legénységéhez

Kína három újabb űrhajóst küldött vasárnap az űrállomása kiépítésének befejezésére - jelentette a kínai állami sajtó. Az űrállomásra harmadikként küldött, háromfős legénységet vasárnap, helyi idő szerint 10 óra 44 perckor, a Sencsou-14 (Varázshajó) fedélzetén bocsátották fel az északnyugat-kínai Kanszu tartományban található Csiucsüen kilövő bázisról.

Szerző(k):
Szász Péter