BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

energetika

05.
07.
13:37

Magyar áramárak: ez a helyzet

Tavaly az Európai Unióban csak Bulgáriában volt alacsonyabb az elektromos áram ára a magyarországinál, a földgáz ára pedig Magyarországon és Romániában volt a legalacsonyabb. Az elektromos áram Dániában és Németországban volt a legdrágább, a földgáz pedig Svédországban és Spanyolországban az Európai Unió statisztikai hivatala, az Eurostat csütörtöki jelentése szerint, melyet az MTI szemlézett.

Szerző(k):
Szabó Dániel