Reagált a közlekedési társaság a miskolci alpolgármester közleményére
Visszautasítja a vádakat az MVK Zrt.
Reagált a közlekedési társaság a miskolci alpolgármester közleményére
Visszautasítja a vádakat az MVK Zrt.
Büntetőeljárás indult Miskolc közlekedési vállalatával szemben
Badány Lajos, a vármegyeszékhely alpolgármestere közölte a hírt, miszerint átvilágítják a cég beszerzéseit.
Jócskán csökkentette az étrendkiegészítő-gyártó büntetését a GVH
Együttműködött a Gazdasági Versenyhivatallal (GVH) a megtévesztő hirdetések miatt elmarasztalt Innovelle Pharma Kft., amelynek ennek hatására több mint 10 millió forinttal kevesebb, 36 millió 450 ezer forintos bírságot kell fizetnie - közölte a GVH kedden az MTI-vel. A közlemény szerint még 2020 októberében a megtévesztő hirdetései miatt marasztalta el a hivatal a vállalkozást, amelyre csaknem 47 millió forintos bírságot szabott ki.
Korrupció a halottasházban: a kenőpénz ott sem tabu
A Nemzeti Védelmi Szolgálat által lehallgatott telefonbeszélgetések alapján ilyen bűnügy rajzolódik ki, a vádlottak padján pedig a legismertebb fővárosi kórházakban dolgozó boncmesterek foglalnak helyet. A gyanú az, hogy a boncmesterek kenőpénzt fogadtak el temetkezési vállalkozóktól. Az egyik vesztegető már meghalt, vele szemben megszűnt az eljárás.
Trump egy időre kicsúszott a bíró keze közül
Az elnökválasztás utáni időpontra halasztotta a bíró a Donald Trump elleni ítélethozatalt New Yorkban.