BUX 139059.91 1,04 %
OTP 44680 1,59 %
header

élelmiszer

11.
06.
09:08

Költekezés helyett túlélő üzemmód – ezt mutatják a friss adatok

Szeptemberben a kiskereskedelmi forgalom az előző év azonos időszakához viszonyítva 3,0 százalékkal nőtt, míg az előző hónaphoz képest változatlan maradt - derül ki a KSH legfrissebb adataiból. A mutatókból az is látszik, hogy valamivel több pénzt hagytunk a boltokban az élelmiszerekért és gyógyszerekért, a tankolással viszont nem szálltunk el, a kocsinkba csak alkatrészeket vettünk. Ruhára-cipőre alig költöttünk - vélhetően ezeket inkább a netről rendeltük.

Szerző(k):
G. É.