BUX 138878.48 0,91 %
OTP 44560 1,32 %
header

élelmiszer-kereskedelem

02.
17.
09:49

Szemét élelmiszert tolnak a magyarok elé? - Reagált a Márkaszövetség

Az eltérő tárolás és lejárati idő vagy a másféle fogyasztói szokások miatt lehet különbség a magyar és osztrák boltokban kapható, ránézésre ugyanolyan márkájú termékek között, nem amiatt mert a rosszabb árut hozzák Magyarországra a multinacionális élelmiszeripari cégek - így reagált a Magyar Márkaszövetség arra a hírre, hogy a Nébih is eltéréseket talált a Magyarországon és Ausztriában kapható termékek között.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss