Szemét élelmiszert tolnak a magyarok elé? - Reagált a Márkaszövetség
Az eltérő tárolás és lejárati idő vagy a másféle fogyasztói szokások miatt lehet különbség a magyar és osztrák boltokban kapható, ránézésre ugyanolyan márkájú termékek között, nem amiatt mert a rosszabb árut hozzák Magyarországra a multinacionális élelmiszeripari cégek - így reagált a Magyar Márkaszövetség arra a hírre, hogy a Nébih is eltéréseket talált a Magyarországon és Ausztriában kapható termékek között.




