Újabb céget államosít a magyar kormány
Megveszi az állam az elektronikus közbeszerzési rendszer üzemeltetését végző céget, a tranzakcióra és tőkeemelésre 500 millió forintot költenek. Az e-közbeszerzés bevezetésére korábban hárommilliárd forintot fordított az állam.




