Tömeges leépítés: reagált a magyarországi német multi
A Siemens AG csütörtökön jelentette be, hogy üzemeket zár le és több ezer alkalmazottat bocsát el az erőművi, valamint a hajtómű és gázturbina üzletágakból. A Napi.hu megkeresésére reagált a cég a hazai munkahelyekkel kapcsolatban.




