Nagy a baj: elfogyott a munkás
Az utóbbi időben több cég is elvitte egyes termelési egységeit Magyarországról, emellett már a tervezett bővítések egy része is elmaradt a munkaerőhiány miatt - írja csütörtöki számában a Magyar Idők.
Nagy a baj: elfogyott a munkás
Az utóbbi időben több cég is elvitte egyes termelési egységeit Magyarországról, emellett már a tervezett bővítések egy része is elmaradt a munkaerőhiány miatt - írja csütörtöki számában a Magyar Idők.
Politikai bosszú Csepelen?
Sürgősségi tárgyalással megszüntették az LMP-s Tenk András fenntartható fejlődésért felelős tanácsnoki feladatkörét Csepelen - írja a 24.hu.
Nagy a baj a Hír TV-nél: jönnek a tömeges kirúgások
Miután elhallgatott a Lánchíd Rádió és bezárták a Magyar Nemzetet, a Hír TV-nél csoportos létszámleépítésről döntött a tulajdonos, Simicska Lajos.
Bajban az autógyár - elbocsát a Jaguar
Az indiai székhelyű Tata Motors vállalatcsoport tulajdonában lévő Jaguar Land Rover (JLR) megválik közel ezer dolgozójától és csökkenti termelését két brit gyárában a brexit miatti bizonytalanság, valamint a dízelüzemű autók iránti jelentős keresletcsökkenés miatt - írta az MTI.
Meneszthetik a VW vezérét
Herbert Diess, a Volkswagen AG VW márkájának igazgatója válthatja a posztján Matthias Müllert, a konszern vezérigazgatóját - értesült a Reuters hírügynökség belső vállalati forrásokból.