BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

elbocsátás

08.
18.
14:00

Beszélt a főminiszter a közszféra komoly létszámleépítéséről

Akit lehet, nyugdíjazással küldenek el a központi közigazgatásból. Nem egyértelmű, hogy kinek segítenek majd elhelyezkedni az elbocsátottak közül, mert a munkaerőhiány miatt könnyű elhelyezkedni a piacon. A kormány pedig nem akar több pénzt költeni az egészségügyre - derül ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a Magyar Időknek adott interjújából.

Szerző(k):
Szabó Dániel