Nekik már fizetnek, hogy ne használják az áramot csúcsidőben
A hálózatüzemeltető egész évre kiterjeszti rugalmassági programját, amit egyszer már bevezettek a téli hónapokra az energiaválság idején.
Nekik már fizetnek, hogy ne használják az áramot csúcsidőben
A hálózatüzemeltető egész évre kiterjeszti rugalmassági programját, amit egyszer már bevezettek a téli hónapokra az energiaválság idején.
A Trump-vámok visszalökhetik a briteket Európa karjaiba
Komoly döntés előtt áll az Egyesült Királyság: választania kell, hogy az Európai Unióhoz, vagy a Donald Trump-vezette Egyesült Államokhoz közelítsen majd kereskedelmi politikájában.
Így oldanák meg az elöregedő vonatok problémáját
Az Egyesült Királyságok dízellel működő vonatflottája közeledik a nyugdíjazás felé, a gyártók pedig inkább környezetbarát alternatívakhoz nyúlnának.
Az Apple átverheti iCloud-ügyfeleit?
Az Apple-t azzal vádolják, hogy 40 millió brit ügyfelet kötelezett az iCloud szolgáltatás használatára. A Which? fogyasztói csoport szerint az általuk indított perben akár 3 milliárd font kifizetésére is kényszerülhet a márka.
Rekord: ilyen sok diák még sosem fordított hátat a hazai egyetemeknek
Az Engame Akadémia legfrisseb adatai szerint a 2023/2024-es tanévben már 17,5 ezer diák tanult külföldi egyetemeken. A legkedveltebb országok Ausztria és Németország voltak.