BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

egészségügyi_ellátás

06.
30.
16:21

Erre számíthatnak az egészségügyi szakdolgozók, 4 hónap után reagált a minisztérium

Közel négy hónap elteltével reagált az egészségügyért is felelős minisztérium az egészségügyi szakdolgozók kamarájának béremeléssel kapcsolatos megkeresésére. A csupa nagybetűvel írt válaszlevélben Latorczai Csaba közigazgatási államtitkár így ír: "béremelés témakörében a jövőben is kiemelt figyelmet fordítunk arra, hogy a kamarák részéről felmerülő kérdések áttekintésére sor kerüljön.", majd részletezte a béremelések eddig lépcsőit.

Szerző(k):
Szepesi Anita
06.
26.
07:31

Súlyosbodó problémák miatt ismét Káslerhez fordult az orvosi kamara

A növekvő elégedetlenség, valamint az egészségügy újraindulása miatt számos problémát kell még tárgyalással rendezni az egészségügyben, köztük az ügyeleti díjakat és az összeférhetetlenségi kérdéseket - írja Kásler Miklós emberi erőforrás miniszterhez írt levelében a Magyar Orvosi Kamara (MOK). A testület a problémák felsorolása mellett javaslatokat is tesz.

Szerző(k):
Szepesi Anita