BUX 138629.11 0,73 %
OTP 44570 1,34 %
header

dohány

10.
15.
15:36

Segélykiáltás érkezett a dohánytermelőktől

A magyar és az európai dohánytermelés fennmaradása érdekében új politikai megállapodások megkötését, és az eddigieknél erősebb érdekképviselet megteremtését kell elérnie a dohánytermelőknek az Európai Unióban - jelentette ki a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetségének (Madosz) elnöke az Európai Dohánytermesztők Szövetségének (Unitab) kongresszusán hétfőn Brüsszelben.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss