A plázákban megy a szkanderezés és nagy a visszaesés
A bevásárlóközpontokban működő üzletekben még júliusban is elmaradt a bevétel az egy évvel korábbihoz képest. Arra is volt példa, hogy a forgalom ötöde hiányzott a kasszából - írta keddi számában a Világgazdaság.




