Fontos változás lépett életbe az OTP-nél, minden lakossági ügyfelet érint
Március 24-én lejárt az ideiglenes hosszabbítás, és kivezette az OTP a Smartbank mobilapplikációt a lakossági ügyfélkörben. Eredetileg már a hónap elején megtörtént volna ez, de több százezer ügyfél nem váltott még át az új mobilbankra, ezért az OTP adott bő három hét haladékot.




