Egyre több iskolában kötelező a maszk
November 2-tól több budapesti és Pest megyei iskolában is elrendelték a védőmaszk viselését - értesült az InfoRádió. A Nemzeti Pedagógus Kar elnöke szerint az intézmények saját hatáskörben döntöttek, ő egyre több hasonló korlátozásra számít. Eddig a általános iskolák 4-5 százalékában kellett tanügyi intézkedést hozni a koronavírus-fertőzés miatt.




