Londontól Frankfurtig veszteségesen zártak a főbb tőzsdék
Veszteséges zárás volt az európai tőzsdéken, az olajár háromhavi csúcsáról fordult vissza.
Londontól Frankfurtig veszteségesen zártak a főbb tőzsdék
Veszteséges zárás volt az európai tőzsdéken, az olajár háromhavi csúcsáról fordult vissza.
Külföldiek többségi tulajdonában vannak a legnagyobb német cégek
Videókonferencia keretében segítik német orvosok ukrán kollégáik munkáját, külföldi tulajdonban a német részvények többsége. A német sajtót szemléztük.
Olcsóbb lett a gáz, vegyes kezdés Európában
Vegyesen indítottak a vezető európai tőzsdék, az olaj ára nőtt, a gázé viszont csökkent.
Három hónapos csúcson az olaj ára
A Brent ára 1,86 százalékkal emelkedett hordónként 82,57 dollárra, a WTI ára pedig 2,08 százalékkal ment fel 78,67 dollárra.
Emelkedett a gáz ára
Mínuszban indítottak a főbb nyugat-európai tőzsdemutatók hétfőn. A BUX is minimális csökkenéssel indult.